لوله pvc سمنان قیمت انواع برندهای لوله پی وی سی سمنان

قیمت لوله پلیکا معمولی
0/06/10
قیمت لوله پلیکا پودری
0/06/21

لوله pvc سمنان قیمت انواع برندهای لوله پی وی سی سمنان

لوله pvc سمنان

لوله pvc سمنان یکی از قدیمی ترین برندهای تولیدکننده لوله پلیکا در ایران است که به دلیل کیفیت نسبتا مناسب و قیمت ماسب آن جزو پرمصرف ترین و پرطرفدارترین لوله های پلیکا در کشور محسوب میشود . از این رو و به دلیل رقابتی بودن بازار تولیدکنندگان زیادی در ایران به پیشوند و پسوندهای مختلف نام مارک تولیدی خود را در ترکیب با لوله pvc سمنان قرار داده اند تا بدین ترتیب فروش بیشتری داشته باشند .

لوله پلیکا یاس سمنان , لوله پلیکا نسوز سمنان , سه ستاره سمنان , سمنان پویش , پلی سازان , سپند پلیمر سمنان و دیگر برندها از نامهایی هستند که تحت عنوان لوله پلیکا سمنان فعالیت میکنند انصافا همگی در کنار قیمت منصفانه از کیفیت بسیاری بالایی نیز برخوردار هستند .

لوله pvc سمنان نیز مانند دیگر تولیدات لوله پلیکا در سه نوع مختلف اقدام به تولید لوله های پی وی سی نموده که هرکدام کاربردهای خاص خود را دارند .

  1. لوله پلیکا معمولی یا لوله پلیکا فشار ضعیف
  2. لوله پلیکا نیمه قوی
  3. لوله پلیکا فشار قوی

لوله pvc سمنانکاربردهای مختلف لوله پلیکا سمنان

لوله پلیکا فشار ضعیف سمنان که بیشتر برای سیستم تهویه ساختمان ( هواکش ساختمان ) مورد استفاده قرار میگیرد .

لوله پلیکا نیمه قوی بیشتر برای سیستم فاضلاب ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد البته از این نوع پلیکا به عنوان غلاف انواع کابل برق برای محافظ نیز استفاده میشود .

و لوله پلیکا فشار قوی سمنان که  بیشتر برای سیستم فاضلاب در صنعت کارخانه ها به علت تحمل فشار بالا مورد استفاده قرار میگیرد البته از این نوع پلیکا نیز به عنوان غلاف انواع کابل برق برای محافظ نیز استفاده میشود .

البته لوله های پی وی سی پلیکا سمنان در سایزهای و جدول ویژه کاربرد استفاده در تاسیسات برق ساختمان را دارند که چون در حیطه کاری مانیست به آن پرداخته نمیشود .

جدول لوله pvc سمنان

انواع سایز بندی لوله پلیکا ( پی وی سی PVC – U ) فاضلاب و برق از کوچک ترین سایز تا بزرگ ترین ( لوله پلیکا سایز بزرگ ) در سایزهای مختلف و انواع سایز و اندازه ( قطر ) به اینچ و میلیمتر و سانتی متر به شرح زیر میباشد :

قطر ، اندازه و سایز بندی انواع لوله های پلیکا فاضلاب به میلیمتر

۲۰ – ۲۵ – ۳۲ – ۴۰ – ۵۰ – ۶۳ – ۷۵ – ۹۰ – ۱۱۰ – ۱۲۵ – ۱۶۰ – ۲۰۰ – ۲۵۰ – ۳۱۵ – ۴۰۰ سایزهای فوق میباشد که البته از لحاظ مصرف در ساختمانها بیشتر از قطر ۶۳ , ۹۰ ,۱۱۰ و ۱۲۵ استفاده میشود و مابقی سایزهای لوله pvc سمنان معمولا مصارف فاضلاب شهری , لوله جدارچاهی , تهویه , زهکشی , کشاورزی و مصارف دیگر صنعتی دارند .

قیمت لوله پی وی سی سمنان

همانطور که میدانید نحوه محاسبه قیمت لوله پلیکا جدای از مساله برند ,  بر مبنای وزن و کیفیت مواد اولیه و ترکیبات آن است . با توجه به اینکه لوله پی وی سی سمنان به دو دسته لوله های پودری و گرانول تقسیم بندی میشوند , قیمت وزنی لوله های پودری با توجه به بالابودن و کیفیت مواد اولیه آن بیشتر بوده و این نوع لوله pvc سمنان بیشتر مصارف لوله کشی فاضلاب و آبرسانی دارند .

به طور کلی لوله اتصالات پی وی سی سمنان در بین برندهای بازار یک مارک متوسط با قیمت متوسط و مناسب دارند و جزو مارکهای گران قیمت محسوب نمیشوند . در برخی از برندهای لوله سمنان میتوان لیست قیمت پلیکا سمنان را مشاهده نمود اما از آنجا که بسیاری از کارخانجات فقط تولید کننده لوله میباشند , بایستی اتصالات لوله پلیکا سمنان را با مارکهای دیگری که فقط اتصالات لوله پلیکا تولید میکنند مقایسه و تهیه نمود . اتصالات پلیکا تهران از جمله تولیداتی است که همخوانی خوبی از لحاظ قیمت و کیفیت با لوله pvc سمنان دارند .

همواره در بازار قیمت لوله پلیکا سمنان تقریبا قیمتی در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد کمتر از لوله اتصالات برندهای مشهوری مانند گلپایگان دارند . البته وزن لوله های سمنان نیز از در این قیمت گذاری موثر است .

دیدگاهتان را بنویسید