نمایندگی نیک بسپار یزد در تهران

نمایندگی یزد بسپار در تهران
0/10/23
قیمت شیر رادیاتور
0/11/10

نمایندگی نیک بسپار یزد در تهران

لوله و اتصالات نیک بسپار

شرکت لوله و اتصالات نیک بسپار یزد در سال ۱۳۸۰ آغاز به کار کرد. تولیدات شرکت نیک بسپار در ابتدا شامل لوله های تک لایه پلی پروپیلن بود و در ادامه با توسعه کیفی و کمی تولیدات خود را گسترش داده و در حال حاضر لوله و اتصالات پوش فیت فاضلابی و لوله و اتصالات پنج لایه نیز تولید میکند.

قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث شده است که محصولات نیک بسپار علاوه بر استان یزد در سایر شهرستانها و تهران نیز فروش قابل توجهی دارد. محصولات شرکت نیک بسپار با خطوط تولید مدرن و استفاده از مواد اولیه و کنترل کیفیت به روز مجموعه توانسته در طول بیست سال گذشته اعتبار قابل توجهی در بین برندهای مختلف لوله های تک لایه, پنج لایه و پوش فیت به دست آورده است.

نمایندگی نیک بسپارنمایندگی نیک بسپار یزد در تهران

فروشگاه لوله و اتصالات حسین پور در کنار برندهای معتبر دیگر نظیر آذین لوله و یزد بسپار, نمایندگی نیک بسپار یزد را داشته و با فروش عمده اقدام به توزیع محصولات این شرکت در سراسر کشور میکند. همان طور که ذکر شد, محصولات این شرکت شامل لوله اتصالات تک لایه , پنج لایه و پوش فیت فاضلابی میباشد.

لوله واتصالات تک لایه مناسب برای اجرای لوله کشی پکیج و آب سرد و گرم بوده و اتصالات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی و از مواد اولیه مناسب خارجی و خط تولید به روز میباشد. کنترل کیفیت  یکی از شاخصه های فنی محصولات نیک بسپار یزد است. از این رو یکی از بهترین مارک لوله سفید محسوب میشوند.

لوله و اتصالات پنج لایه نیک بسپار مناسب ترین برای لوله کشی آب و شوفاژ هستند. لوله PEX_AL_PEX  با ساختار استاندارد پنج لایه و مواد اولیه پلی اتیلن مشبک و اتصالات پرسی استاندارد از اقلام محصولات لوله های ۵ لایه نیک بسپار یزد میباشند.

سبد محصولات نیک بسپار شامل تولیدات فاضلابی هم بوده و لوله اتصالات پوش فیت نیک بسپار یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین لوله های پوش فیت در ایران میباشند. قیمت مناسب و کیفیت عالی از ویژگی های این محصولات بوده و از دیگر خصوصیات این محصول, کندسوز بودن آن است که در زمان آتش سوزی از گسترش شعله های آتش جلوگیری میکند. در کنار پوش فیت سنتی کندسوز نوع مدرن تر آن یعنی پوش فیت سمی سایلنت نیک بسپار نیز از تولیدات جدیدتر نیک بسپار محسوب میشود.

لیست قیمت نیک بسپار یزد

ارایه لیست قیمت و کدبندی کالا, علاوه بر شفافیت و یکسان سازی قیمت ها موجب انتخاب صحیح و خرید به قیمت محصولات میشود. لیست قیمت محصولات با توجه به نوسانات بازار به صورت سالانه و ماهانه از سوی شرکت صادر شده و کلیه نمایندگی های فروش موظف هستند که این محصولات را حداکثر بر اساس لیست قیمت به فروش رسانده و در صورت افزایش حجم خرید بسته به مبلغ فاکتور تا میزان قابل توجهی تخفیف درصدی اعطا کنند.

در صورت نیاز به استعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور, لیست اقلام خود را برای ما ارسال کرده و در صورت نیاز به لیست قیمت روز محصولات نیک بسپار از طریق واتساپ پیغام گذاشته و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button