نمایندگی یزد بسپار در تهران

انواع لوله و اتصالات
22/01/07
نمایندگی نیک بسپار یزد در تهران
22/01/23

نمایندگی یزد بسپار در تهران

یزد بسپار

کارخانه یزد بسپار در سال ۱۳۷۶ در شهرک صنعتی حومه یزد افتتاح شد. مبنای کار یزد از ابتدای کار, تولید با کیفیت لوله و اتصالات تک لایه با استفاده از بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین خط تولید لوله و اتصالات پلی پروپلین بوده است. بر اساس همین استراتژی لوله و اتصالات تک لایه یزدبسپار به سرعت توانست به برندی درجه یک در میان خیل انبوه تولیدکنندگان لوله های سبز مطرح شود. از آنجا که در این برهه زمانی, لوله های پلیمری تک لایه در رقابت با لوله های فلزی برای استفاده در لوله کشی آب و شوفاژ بودند, با برتری نسبی از لحاظ کیفی و قیمتی توانستند به سرعت جایگزین مناسبی برای لوله های سنتی شوند. لوله گالوانیزه و لوله های فولادی سیاه در لوله کشی شوفاژ تا آن زمان انتخاب بسیاری از مجریان و سازندگان بود  بازار مقاومت زیادی برای استفاده از لوله های جدید نشان میداد. به مرور و با توجه استقبال مجریان و سازندگان لوله های تک لایه متریال اصلی لوله و اتصالات مصرفی در لوله کشی آب و شوفاژ گشته و لوله یزد بسپار نیز به عنوان یکی از برندهای اصلی بازار پای خود را محکم کرد.

با گذشت زمان و بازدهی کیفی مناسب بعد از یکی دوسال لوله های پلاستیکی سبزرنگ که بعدا به رنگ سفید تولید شدند, به مرور جایگزین لوله کشی آهنی شدند. از دیگر رقبایی که به تازگی در موج اولیه تولیدات لوله اتصالات polypropylene بودند, میتوان به برندهای لوله آذین , چابهار و موج شیراز اشاره کرد. یزدبسپار در ادامه علاوه بر اصلاح ساختار تولید و مواد اولیه لوله ای تک لایه اقدام به تولید انواع لوله و اتصالات پنج لایه و فاضلابی کرد, تا بتواند علاوه بر گسترش سبد محصولات خود, نیازهای بیشتری از یک  ساختمان را برطرف نماید.

نمایندگی یزد بسپار تهراننمایندگی یزد بسپار در تهران

با توجه به تقاضای نسبتا خوب لوله و اتصالات یزد بسپار, این شرکت علاوه بر داشتن نمایندگی یزد بسپار در یزد در سایر استانها نیز اقدام به اعطای نمایندگی به توزیع کنندگان مطرح نموده و در سراسر شهرهای بزرگ از جمله تهران نمایندگی فروش دارد. فروشگاه لوله و اتصالات حسین پور از جمله پخش کنندگان مطرح لوله های ساختمانی در تهران نیز یک نمایندگی یزد بسپار در تهران است که با ارایه تخفیفات عمده فروشی از پرفروش ترین نمایندگی های لوله تک لایه آذین محسوب میشود.

محصولات یزد بسپار

محصولات یزد بسپار در حال حاضر شامل :

  • لوله  و اتصالات تک لایه پلی پروپلین برای استفاده در لوله کشی آب سرد و گرم و پکیج.

لوله و اتصالات سفید پلی پروپلین تک لایه یزدبسپار با دامنه وسیعی از کاربردهای ساختمانی و صنعتی از مصرف زیادی برخوردار است. از جمله مزایای لوله تک لایه یزد بسپار میتوان به جوش یکپارچه, صیقلی بودن,عایق صوتی و الکتریکی, حمل و نصب آسان بوده که این برند خاص با کیفیت بالای خود قابلیت استفاده در لوله کشی گرمایشی را نیز دارد.

  • لوله و اتصالات فاضلابی پوش فیت یزد

لوله و اتصالات پوش فیت فاضلابی یزد بسپار با خاصیت کندسوزی و کیفیت آب بندی تهیه شده از بهترین برندهای پوش فیت تولید داخل میباشد.

  • لوله و اتصالات پنج لایه یزد بسپار از نوع PPSU

لوله ی پکس با اتصالات پرسی مجموعه لوله کشی پنج لایه یزدبسپار را تشکیل میدهند.

محصولات یزد بسپار در بخش آبرسانی در حدود ۱۶۰ قلم در بخش فاضلاب در حدود ۱۳۰ قلم و لوله اتصالات پنج لایه نزدیک ۱۵۰ قلم قطعه با کیفیت میباشند.

لیست قیمت یزد بسپار

لیست قیمت محصولات یزدبسپار بر اساس نوسانات بازار به منظور یکپارچه سازی, شفافیت و سهولت در خرید و فروش لوله و اتصالات صادر میگردد. بسته به میزان فروش تخفیف درصدی نیز شامل فاکتورهای کلی نیز صادر میگردد.

فروشگاه حسین پور با ارسال لیست اجناس درخواستی در زمینه تامین لوله و اتصالات ساختمانی پروژه های بزرگ به کلیه شهرستانهای کشور بوده و دپوی مناسبی در کلیه اقلام ریز و درشت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button